Neijing centras Tian, Ispanijoje

TIAN, Tradicinės Medicinos Studijų, Vystymo ir tyrimų centras yra centrinė Neijing mokyklos būstinė ir ji yra įsikūrusi Pozoamargo, Cuenca provincijoje, Ispanijoje.

Tian pastato vaizdas iš paukščio skrydžio
Tian centro pastatas

Tai pastatas, savo forma atkuriantis „TIAN“ ideogramą, kurios reikšmė yra „Dangaus jėga“… be to, kad ji atstovauja viską, kas yra tarp dangaus ir žemės. Šis centras nesusitapatina su jokia religija, filosofija ar bet kokia kita jau žinoma samprata, kalbama apie originalų projektą, kuris neturi pirmtakų, nei precedentų bet atsižvelgia į visas evoliucinio – dvasinio žmonijos vystymosi apraiškas.

Įsikūręs 1991 metais, su funkcija vykdyti Tradicinių medicinų studijas, plėtrą ir tyrimus, Tian Centras išplėtė savo gydančias galimybes apimdmas platų kursų ir kitokios veiklos, susijusios su humanizmo ir meno kryptimi, spektrą. Taigi, Tradicijos atkūrime vyrauja ne vien tik klinikiniai elementai, tačiau gydančiojo formavimuisi reikalingas pažinimas taipogi ir astronomijos, fizikos, muzikos, poezijos, šokio ir daugelio kitų elementų, kurie tariamai yra nutolę nuo gydymo, tačiau kurie labai prisideda prie gydančiojo lankstumo ir jo akiračio paciento atžvilgiu išplėtimo.

Lygiai taip pat, šis gydantis projektas yra skleidžiamas per Tian internetinį puslapį http://www.escuelatian.com

Taipogi yra pasiūloma internetinio radijo programa „Comunicaciones Tian 24hrs y MAS“ kurioje transliuojamos įvairios didžiai švietėjiškos ir naudingos kasdieninėje veikloje programos http://comunicacionestian.com